X
تبلیغات
رایتل
ترفند کامپیوتر و اینترنت

مصطفی  

سلام  

ممکنه یه برنامه معرفی کنی که آهنگ رو میشه باهاش به طور زنده و بدون آپلود کردن روی سایتی ، برای دوستم ارسال کنم ؟ 

 

پاسخ : 

برای این کار شما می توانید از نرم افزار الفورآی مسنجر که یه نرم افزار چت ایرانی هست استفاده کنید. کافیه بعد از نصب و عضویت در آن روی آی دی دوست خود دابل کلیک کنید و در پنجره ی چت روی دکمه ی چت صوتی کلیک کنید و بعد از فعال کردن آن در کنار دکمه ی میکروفون روی مثلث کنار آن کلیک کنید و گزینه ی میکسر رو انتخاب کنید در پنجره ی باز شده روی  منوی Options و سپس Properties کلیک کنید و تیک گزینه ی Stereo Mix  رو بزنید و OK کنید و در پنجره ی  

Recording panel گزینه ی Stereo Mix  را Select کنید. و سپس روی دکمه ی میکروفون در پنجره ی چت کلیک کنید طوری که دکمه پر رنگ تر شود. و حال آهنگ را اجرا کنید. برای ارسال تصویر به طور زنده هم می توانید از برنامه ی webcam max استفاده کنید.

برای اینکه از طریق گوشی خود و سیم کارت همراه اول  ایمیل ارسال و دریافت کنید باید موارد زیر را انجام دهید: 

۱) اول اینکه گوشی شما باید قابلیت پشتیبانی از خدمات پست الکترونیک را داشته باشد. 

2) باید به سایت همراه اول بروید و gprs خود را با توجه به راهنمای سایت فعال کنید. 

سایت همراه اول : www.mci.ir

3) شما یک ایمیل pop3 می سازید . گفتم ایمیل pop3 چون سرعتش بالاست . مثلا از جیمیل گوگل استفاده کنید . البته باید به حساب کاربری خود در جیمیل بروید و pop3 را فعال کنید . مثل تنظیمی که برای اوت لوک انجام می دهید.  

برای تنظیم قسمت pop3 جی میل خود به قسمت Settings آن بروید و تب Forwarding and POP/IMAP را انتخاب کنید ، و گزینه ی Enable POP for all mail (even mail that's already been downloaded) و پس از آن در قسمت زیر گزینه ی  keep  Gmail's copy in the inbox  را انتخاب کن

2. When messages are accessed with POP 

و گزینه ی Save Changes رو بزن.

4) باید در تنظیمات پست الکترونیک گوشی خود جیمیل خود را به همراه پسورد  وارد کرده و تنظیماتی که در اوت لوک انجام می دهید برای آن هم انجام بدید مثل :  

Incoming mail[POP3]: pop.gmail.com
Outgoing mail[SMIP]: smtp.gmail.com  

نکته :  باید جیمیل خود را کامل و با @ وارد کنید. مثل : name@gmail.com

4) بعد در گوشیت جیمیلت رو انتخاب کن و بررسی ایمیل جدید رو بزن . حالا ممکنه در گوشی های مختلف با سیستم عامل های مختلف این گزینه متفاوت باشه .